Voucher na szkolenia dla kupców i managerów zakupów

Voucher na szkolenia dla kupców i managerów zakupów | Big Fish Sp. z o.o.
15.12.2023

Voucher na szkolenia dla kupców i managerów zakupów

Końcówka roku to czas, kiedy klienci kontaktują się z nami, ponieważ pozostały im jeszcze niezagospodarowane środki z budżetu szkoleniowego. Często środki te przepadają, jeśli nie zostaną wykorzystane i trudno w kolejnym roku uargumentować, dlaczego, budżet szkoleniowy powinien pozostać na pierwotnym poziomie lub zostać powiększony. Biorąc pod uwagę oczekiwania naszych klientów, chcielibyśmy zaproponować Państwu vaucher szkoleniowy do wykorzystania w 2024 r. Tym którzy zdecydują się na wykupienie vaucheru, proponujemy 10 % zniżki oraz nawet 90 dniowy termin płatności, a fakturę wystawimy jeszcze w tym roku.

Jeśli jesteś zainteresowany/a przeznaczeniem środków na vaucher, zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami i o kontakt. Nie musisz wybierać daty i miejsca szkolenia! Środki możesz wykorzystać przez cały 2024 r.

Zapraszam do zapoznania się z naszymi szkoleniami otwartymi (kalendarz szkoleń) lub wybierz dowolne szkolenie, jeśli potrzebujesz szkolenia dla swojego działu zakupów, a my zmodyfikujemy je pod potrzeby waszej organizacji.

https://www.e-bigfish.com.pl/pl/szkolenia

Masz pytania/wątpliwości? Nie czekaj pisz michalpiatkowski@e-bigfish.com.pl lub zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 045 645