Aktualności

Aktualizacja spisu kompetencji zakupowych według Big Fish | Big Fish Sp. z o.o.
09.03.2022

Aktualizacja spisu kompetencji zakupowych według Big Fish

Na początku 2020 r. przygotowaliśmy spis kompetencji zakupowych. Dziś udostępniamy ich aktualizację. Aby ją pobrać zapraszamy na https://karierawzakupach.pl/ a następnie do sekcji materiały do pobrania: „Kompetencje zakupowe – aktualizacja 2022″.

Podsumowanie 2021 - rekrutacja w zakupach - obserwacje Big Fish | Big Fish Sp. z o.o.
03.01.2022

Podsumowanie 2021 - rekrutacja w zakupach - obserwacje Big Fish

W ubiegłym roku mieliśmy wiele dyskusji z naszymi klientami, szefami zakupów oraz kandydatami na temat tego jak wygląda rynek i co się zmieniło.

Feedback – dlaczego rekruterzy nie zawsze odpowiadają? | Big Fish Sp. z o.o.
26.09.2021

Feedback – dlaczego rekruterzy nie zawsze odpowiadają?

Co to jest „feedback”? Klasyczny Feedback wg definicji to każda informacja od drugiej osoby, która dotyczy danego postępowania i prowadzi do działania mającego je potwierdzić, rozwinąć lub zmienić.

4 etapy poszukiwania pracy: jak jej skutecznie szukać i nie popaść w depresję | Big Fish Sp. z o.o.
21.09.2021

4 etapy poszukiwania pracy: jak jej skutecznie szukać i nie popaść w depresję

Z analiz rynkowych wynika, że podczas życia kilkakrotnie zmienimy pracę. Pracując od kilku lat w rekrutacji jestem skłonny uwierzyć, że czasy gdy pracownik spędzał całe swoje życie zawodowe w jednej firmie, instytucji czy urzędzie bezpowrotnie minęły.

Jak szukać nowej pracy? 4 kroki do sukcesu | Big Fish Sp. z o.o.
21.09.2021

Jak szukać nowej pracy? 4 kroki do sukcesu

Jest kilka efektywnych sposobów na poszukiwanie pracy. Często jednak potencjalni kandydaci skupiają się wyłącznie na jednej metodzie (ogłoszenia na popularnym portalu pracy), co w efekcie nie zawsze przynosi zamierzony efekt.

Kupiec przyszłości. | Big Fish Sp. z o.o.
20.09.2021

Kupiec przyszłości.

Agnieszka Piątkowska z Big Fish wystąpi podczas VI Forum Działów Zakupów.

Kompetencje zakupowe wg Big Fish | Big Fish Sp. z o.o.
10.09.2021

Kompetencje zakupowe wg Big Fish

Eksperci Big Fish Polska przygotowali spis kompetencji zakupowych oraz ich definicje. Opracowane przez nas kompetencje są owocem wieloletniego doświadczenia w ocenie, rekrutacji oraz szkoleniach przedstawicieli działów zakupów różnych organizacji.

Rozmowa kwalifikacyjna video. Jak się do niej przygotować? | Big Fish Sp. z o.o.
06.09.2021

Rozmowa kwalifikacyjna video. Jak się do niej przygotować?

Technologia w przypadku rozmowy rekrutacyjnej ułatwia, przyśpiesza i uelastycznia sam proces. Co ważne – telefoniczne czy video interview jest tak samo istotne i diagnostyczne jak rozmowa bezpośrednia. Do tego typu interview należy przygotować się równie gruntownie, jak do klasycznej rozmowy. Przygotuj się więc, jak do klasycznej rozmowy rekrutacyjnej z uwzględnieniem szczegółów technicznych.

Używamy plików cookie w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Kontynuując, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.